BİZİ TAKİP EDİN
Ürün Kategori

Sportes 1994 yılında spor tesisleri yapımı ve spor ekipmanları imalatı yapmak üzere uluslar arası standartlara uygun makine ve techizat ekipmaları ile İstanbul'da kuruldu. 2011 yılı itibariyle de Çakırtel Tel Mamulleri San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde üretim ve uygulamalarına devam etmektedir. İmalatını ve uygulamasını yapmakta olduğumuz 240 kalem spor ekipmanı, Çok Amaçlı Spor Sahaları Zemin Kaplamaları ve tel örgü sistemleri ile sektörde lider bir firma olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Spor Ekipmanlarımız TSE Belgeli olup Uluslar arası ölçü ve normlarda üretilmektedir.

Tenis, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Badminton gibi Çok Amaçlı Spor Sahalarında kullandığımız tüm ürünler ve Atletizm Pisti Zemin Kaplamalarımız uluslar arası standartlara uygun olup Tenis Federasyonu (ITF), İnternational FIBA, FIFA ve FILA standartlarında ve kalite belgesine sahip, TSI, BSI ve DIN normlarına uygundur.

Vizyon:
Vizyonumuz, Spor Sahalarımızın Ülkemizde hak ettiği kalite ve güvene ulaşmasına katkı sağlamaya devam etmek, ürün ve hizmetlerimizle sektöre ivme katarak bireylere, okullarımıza, amatör ve profesyonel kulüplere kaliteli tesisler ile fayda sağlayabilmektir.

Misyon:
Sportes olarak, sağlıklı ve güven dolu profesyonel spor alanları kurarak bireylere ve sporcularımıza en iyi kalitede spor tesisleri sunma konusundaki sorumluluğumuzu yerine getirmektir.

İsmail Hakkı ÇAKIROĞLU

Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Sportes Spor Tesisleri Yapımı İnşaat
Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.
developed & designed by maya interactive